Polskie pustkowia Wiki
Advertisement
This way or another / Exactly
2013-xx-xx This way or another Exactly cover.jpg
Wykonawca: Wrathu & Morfeo
Album: 13
Wydany: 26 stycznia 2013
Długość: 7:03 (teledysk)

4:03 (This way or another)

3:00 (Exactly)

Gatunek: postrock?
Poprzedni singiel
Wrathu - On the Edge (ft. Darkchrist)
Następny singiel
Wrathu - Revolution is not a solution (ft. Olo & Jan Migdal)

This way or another / Exactly  to teledysk zawierający w sobie dwie piosenki otwierające 13 [CD1]. Zostały w nim użyte archiwalne nagrania z drugiej wojny światowej.

This way or another to spokojny utwór zawierający przemowę Roberta Oppenheimera.

We knew the world would not be the same. Few people laughed, few people cried, most people were silent. I remembered the line from the Hindu scripture, the Bhagavad-Gita. Vishnu is trying to persuade the Prince that he should do his duty and to impress him takes on his multi-armed form and says, "Now I am become Death, the destroyer of worlds". I suppose we all thought that, one way or another.

Wiedzieliśmy, że świat nie będzie już taki sam. Parę osób się śmiało, parę osób płakało, większość nic nie mówiła. Przypomniałem sobie linijkę ze świętej księgi hinduizmu, Bhagavad-Gity. Wisznu próbuje nakłonić Księcia, by czynił swoją powinność I żeby mu zaimponować przybiera swoją wieloramienną postać i mówi: "Teraz staję Śmiercią, niszczycielem światów." Myślę, że wtedy wszyscy tak myśleliśmy, w ten czy w inny sposób.

Potem piosenka płynnie przechodzi w Exactly, które jest już bardziej energiczne i postrockowe.Wrathu_&_Morfeo_-_This_way_or_another_Exactly

Wrathu & Morfeo - This way or another Exactly

Advertisement